Kontakt | Slovensky | English

... neučia sa len tí,

ktorí všetko vedia...

Artcomm Vzdelávacie služby Personálny audit Riadenie obchodu Teambuilding Konzultácie Referencie Garancie Úvod
Ľudský potenciál v každej spoločnosti je základným kameňom úspechu. Na jeho pilieroch sa dajú budovať úspešné vzťahy, efektívna spolupráca a vysoké výkony.

Oblasť pôsobenia

Máte riadiacich pracovníkov, profesionálov a špecialistov vo svojom obore, ale majú rezervy v oblasti riadenia a motivovania personálu?

Ste obchodná spoločnosť a potrebujete zvýšiť profesionalitu obchodného tímu, vystupovanie smerom k zákazníkom, vyjednávanie a obchodné zručnosti?

Ponúkate svoje služby širokej verejnosti, pričom sa vaši pracovníci dostávajú do stresu a konfliktov s občanmi? Sú dostatočne asertívni? Odolávajú nástrahám stresu a vedia adekvátne reagovať? Nedostávajú sa do sporov so zákazníkmi?
Artcomm sa zaoberá tréningami a koučingom sales managerov, key account managerov, area sales managerov, obchodných zástupcov, operátorov call centier, poisťovacích a finančných poradcov, predajcov áut, predavačov a iného obchodného personálu, administratívnych pracovníkov, pracovníkov v službách a pod. Máme veľa skúseností v oblasti farmácie a rýchloobrátkovom tovare.

Artcomm ponúka poradenstvo v oblastiach podnikania . Pripravíme pre vás analýzy a stratégie v podnikaní, poradenstvo v oblasti služieb a obchodu. Odporučíme vhodné formy jednania a komunikácie s kľúčovými partnermi, alebo vyjednáme podmienky za vás.

Hot Line

+421 (0)948 670 075

Artcomm s.r.o.
Brezová 86, 010 01 Žilina
Slovak Republic

Teambuilding, Koučing, školenia,

... neučia sa len tí,

ktorí všetko vedia...

Created by WebCreative.info © 2008, All rights reserved.