Kontakt | Slovensky | English

... neučia sa len tí,

ktorí všetko vedia...

Artcomm Vzdelávacie služby Personálny audit Riadenie obchodu Teambuilding Konzultácie Referencie Garancie Úvod
Artcomm ponúka poradenstvo v oblastiach podnikania. Potrebujete poradiť ako zvýšiť predaj? Artcomm vám pomôže pripraviť analýzu trhu a na základe výsledkov odporučiť potrebné kroky k zvýšeniu tržieb, zníženiu resp. optimalizácii stavu zásob tovaru a zlepšeniu komunikácie s klientmi. Poradíme vám, ako znížiť pohľadávky, ako na problematických neplatičov.

Obchodné stratégie prevádzkovania lekárne

Artcomm vám poradí v oblasti výberu vhodnej obchodnej stratégie prevádzkovania lekárne. Majitelia lekární sa dozvedia, ktoré nevyhnutné kroky by mali uskutočniť v súvislosti s narastajúcou konkurenciou a vznikom nových lekární.

Témy poradenstva sa týkajú predovšetkým:

Nákupné správanie klientov – vysvetlenie dôležitých aspektov ovplyvňujúcich správanie klientov
Možnosti a formy udržania a získania nových klientov – prečo sa klienti vracajú? Ako to môžeme ovplyvniť?
Personál lekárne - práca a komunikácia so zamestnancami (výber, pravidlá na pracovisku, odborné a profesionálne zručnosti, vystupovanie a komunikácia zamestnancov)
Komunikačné zručnosti – spôsob a forma komunikácie s klientom, formulácie otázok, ktoré spôsobujú vyšší záujem o pacienta a vyšší predaj
Šírka portfólia produktov v lekárni – pohľady na výhody a nevýhody širokého portfólia produktov, odporučenia na optimálny stav
Prostredie lekárne – aký vplyv na klientov má prostredie lekárne? Ako ovplyvňuje jeho vernosť a lojalitu k lekárni?
Umiestnenie a vystavenie produktov v lekárni – ako ovplyvňuje vystavenie produktov v lekárni ich predaj? Prečo je potrebné zaoberať sa dnes touto témou?
Cenotvorba, marža a zisk lekárne – ako ovplyvniť výšku zisku z pohľadu tvorby cien? Ako prilákať na „dobré ceny“ klientov a mať pri tom potrebnú maržu? Ako si budovať záujem klientov prostredníctvom predajných cien?

Tieto oblasti sú len vybrané príklady. Kontaktujte nás, popíšte oblasť kde by ste potrebovali poradiť a my pre vás pripravíme riešenie, s ktorým budete spokojný.

Hot Line

+421 (0)948 670 075

Artcomm s.r.o.
Brezová 86, 010 01 Žilina
Slovak Republic

Teambuilding, Koučing, školenia,

... neučia sa len tí,

ktorí všetko vedia...

Created by WebCreative.info © 2008, All rights reserved.