Kontakt | Slovensky | English

... neučia sa len tí,

ktorí všetko vedia...

Artcomm Vzdelávacie služby Personálny audit Riadenie obchodu Teambuilding Konzultácie Referencie Garancie Úvod
Vybrané tréningy vieme v prípade požiadavky realizovať v anglickom jazyku. Samotnému poskytnutiu služieb predchádza oboznámenie sa s prostredím spoločnosti, jej zameraním a súvislosťami s oblasťou, v ktorej potrebuje pomôcť.

O vzdelávacích službách Artcomm

Artcomm poskytuje služby v oblasti zlepšovania úrovne komunikácie, riadenia procesov a pracovníkov, motivácie vlastného personálu ale aj zákazníkov a spotrebiteľov.

Artcomm sa zameriava na zvyšovanie úrovne pracovníkov v oblastiach obchodných zručností, vyjednávania, prezentácie, typológie osobnosti, riadenie vzťahov so zákazníkmi, merchandising, organizáciu pracovného času, odolnosť voči stresu, vedenie a koučovanie pracovníkov, atď.

Artcomm vám ponúka poradenské služby v oblasti obchodnej a podnikateľskej stratégie, vedenia a riadenia zamestnancov. Ďalej motivovania vlastných pracovníkov, riadenia motivačných projektov pre zákazníkov, náboru a výberu zamestnancov a personálny audit.

Artcomm vám dokáže poradiť v oblasti fungovania interného či externého Call centra.

Ponúkame vám služby profesionálov, ktorí roky pôsobili v oblastiach obchodu, marketingu, psychológie a vzdelávania. Sme presvedčení, že práve skúsenosti a znalosti z praxe pretavené do vhodnej formy vzdelávania, môžu vašich pracovníkov zaujať a profesijne výrazne posunúť dopredu.

Uvedené formy služieb sú len ilustračnou vzorkou. Vhodnú formu vzdelávania navrhneme po analýze prostredia, v ktorom spoločnosť pracuje. Tréningy sú skupinové a vykonávané sú v miestach a priestoroch na základe dohody s klientom.

Hot Line

+421 (0)948 670 075

Artcomm s.r.o.
Brezová 86, 010 01 Žilina
Slovak Republic

Teambuilding, Koučing, školenia,

... neučia sa len tí,

ktorí všetko vedia...

Created by WebCreative.info © 2008, All rights reserved.